Zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej dnia 30 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Witnicy zostanie na powrót otwarta dla Czytelników.

Obsługa będzie się odbywać na dwa sposoby:

– W „Bibliotece Miejskiej” dostęp do półek będzie możliwy tylko dla jednej osoby jednocześnie.

– W filiach bibliotecznych w Dąbroszynie i Kamieniu Małym książki będzie podawać bibliotekarka.

Przypominamy o zachowaniu zasad przeciwepidemicznych (maseczki, rękawice i dezynfekcja rąk).

Godziny otwarcia wszystkich trzech placówek jak przed zamknięciem:

„Biblioteka Miejska” od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00

Filia w Dąbroszynie:

poniedziałek: nieczynne
wtorek-czwartek: 9.00-17.00
sobota: 8.00-16.00

Filia w Kamieniu Małym:

wtorek: 16.00-20.00
środa i czwartek: 17.00-20.00

Biblioteka uczestniczy w programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych”. W ramach niego niedawno zostało zakupionych wiele pozycji z literatury pięknej dla dzieci i dorosłych oraz książek popularnonaukowych. Zatem na Czytelników czeka wiele nowości.