Oddział dla Dzieci i Młodzieży biblioteki miejskiej został ponownie otwarty. Na czas rewaloryzacji budynku Miejskiego Domu Kultury będzie korzystać z gościnności Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludzi Pojednania przy Placu Wolności 7. Wypożyczalnia zajęła salę nr 10 na parterze.

Bibliotekarze zapraszają młodych Czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00. Przypominają również o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

Warto przypomnieć, że Oddział dla Dorosłych mieści się obecnie w budynku Miejskich Zakładów Komunalnych przy ul. Kosynierów Mirosławskich 1.

Jeśli rewaloryzacja budynku Miejskiego Domu Kultury przebiegnie sprawnie, w przyszłym roku o tej porze biblioteka zaprosi wszystkich Czytelników do odremontowanej siedziby. Będzie obszerna,  nowoczesna i funkcjonalna.