Ferie zimowe w dąbroszyńskiej były pełne ciekawych wydarzeń!

Pierwszego dnia wspólnie tworzyliśmy piękne ozdoby na okno, które rozświetliły bibliotekę i wprowadziły wiosenny klimat.

Następnie udaliśmy się w podróż po najpiękniejszych zakątkach świata, oglądając fascynujące filmy krajoznawcze w okularach 3D.
Drugi dzień upłynął pod znakiem zajęć plastycznych. Wykorzystując papier i kreatywność, stworzyliśmy przepiękne hiacynty, które stały się ozdobą naszych domów.

Trzeciego dnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Wspólnie czytaliśmy, bawiliśmy się językiem i uczyliśmy się doceniać piękno ojczystej mowy.

W dwóch ostatnich dniach ferii skupiliśmy się na przygotowaniach do Wielkanocy.

Wykonaliśmy kolorowe ozdoby świąteczne. Na zakończenie ferii obejrzeliśmy wzruszający film o pokonywaniu dziecięcych lęków.

Ferie w bibliotece to czas zabawy, nauki i rozwijania pasji. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych zajęciach i zapraszamy na kolejne wydarzenia!