Drodzy Czytelnicy!

W związku z sytuacją epidemiczną w województwie lubuskim Miejska Biblioteka Publiczna w Witnicy zmienia zasady działalności od 15 marca do odwołania.

Od poniedziałku 15 marca zamknięty zostaje dla użytkowników bezpośredni wolny dostęp do księgozbiorów. Istnieje możliwość zamawiania materiałów bibliotecznych. Godziny pracy biblioteki pozostają bez zmian.

W celu wypożyczenia materiałów bibliotecznych należy:

1) zamówić wybrane publikacje telefonicznie lub e-mailowo, a następnie skontaktować się z biblioteką w godzinach pracy w celu umówienia się na dzień i godzinę odbioru zamówionych publikacji.

Bibliotekarz przygotowuje paczkę z zamówionymi książkami, którą użytkownik odbierze o umówionej godzinie.

Kontakty:

Biblioteka Miejska – tel. 95 720 80 87, e-mail mbpwitnica@op.pl

Filia w Dąbroszynie – e-mail dabroszynbiblioteka@gmail.com

Filia w Kamieniu Małym – e-mail mkowalewska54@wp.pl

Nie pobieramy opłat za przetrzymane zbiory za okres obostrzenia.

W celu zwrotów książek należy:

1) Skontaktować się z biblioteką w godzinach jej pracy w celu umówienia się na dzień i godzinę.

2) Zwrócone materiały biblioteczne podlegają kwarantannie.

O wszystkich zmianach dotyczących funkcjonowania biblioteki będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej www.biblioteka.witnica.pl oraz na profilu facebookowym biblioteki. Zapraszamy również do korzystania z profilu „Witnica na starej pocztówce” oraz uczestnictwa w grupie „Czytamy! – Kwarantanna z książką”.