Dziewięć nagród i wyróżnień zdobyli reprezentanci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Witnicy w VIII Konkursie na Recenzję Książki „Moje literackie fascynacje”. Jego organizatorem jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp. Jak każdego roku uczestniczyli w nim czytelnicy-członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki, działających przy witnickiej bibliotece. Wśród nich nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

W kategorii czytelników do lat 14:

I miejsce Hanna Dzikowska z DKK w Witnicy, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Wybickiego w Witnicy za recenzję książki „Szukając Alaski” Johna Greena,

II miejsce Gabriela Budzianowska z DKK w Dąbroszynie, uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie za recenzję książki „Opowieści z Narni” S. C. Lewisa,

III miejsce Antoni Suchecki z DKK w Dąbroszynie, uczeń Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie za recenzję książki „Szklane dzieci” Kristiny Ohlsson.

Wyróżnieni zostali:

Amelia Sajewicz z DKK w Dąbroszynie, uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie za recenzję książki „Nela i skarby Karaibów”,

Antoni Budzianowski z DKK w Dąbroszynie, uczeń Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie za recenzję książki „Mała wojna” Katarzyny Ryrych.

W kategorii czytelników powyżej 14 lat:

II miejsce Klaudia Matyszkiewicz z DKK w Witnicy, uczennica Zespołu Szkół Samorządowych w Witnicy za recenzję książki „Ponad wszystko” Nicoli Yoon,

III miejsce Hanna Mazurak z DKK w Dąbroszynie, uczennica Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie za recenzję książki „Tusz” (trylogia „Księga skór”) Alice Broadway.

Wyróżnieni zostali:

Julia Rosiak z DKK w Witnicy, uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp. za recenzję książki „Zostań, jeśli kochasz” Gaylego Formana,

Szymon Pacan z DKK w Witnicy, uczeń Zespołu Szkół Samorządowych w Witnicy za recenzję książki „Czerwona Łódź” Łysego.

Nagrodzeni i wyróżnieni czytelnicy otrzymali dyplomy oraz vouchery zakupowe w księgarni Empik. Gratulacje dla laureatów.